´

3 from Hell (2019)

Horor, Akční, 2019

3 from Hell (2019)USA, 2019 , 111 min Režie: Rob Zombie Hudba: Rob Zombie Hrají: Bill Moseley, Sheri Moon Zombie, Richard Brake, Sid Haig, Danny Trejo, Daniel Roebuck, Clint Howard, Austin Stoker, Jeff Daniel Phillips, Emilio Rivera, Tom Papa, David Ury, Dot-Marie Jones, Richard Edson, Richard Riehle, Sean Whalen, Pancho Moler, Kevin Jackson, Dee Wallace, Jan Hoag, Bill Oberst Jr., Lucinda Jenney, Steven Michael Quezada, Duane Whitaker, Alexandra Ella, Billy Blair, Tomas Boykin, Marco Morales, Barry Bostwick (vyp. )

Stáhnout film

Ostřejší, drsnější , brutálnější je film Tři z pekla. Pokud hledáte potravu k pivku a s kámošem nemáte, co podniknout, tak si to nenechte ujít. Banda dost podivnejch trestanců se snaží dostat do Mexika a přitom napáchá pěknou škodu. pokud Vám nevadí cecky a krev ve filmu, tak hurá na to. 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy