´

68 Kill (2017)

Komedie, Krimi, 2017

68 Kill (2017)USA, 2017 , 93 min Režie: Trent Haaga Hudba: Trent Haaga Hrají: Matthew Gray Gubler, AnnaLynne McCord, Sheila Vand, Sam Eidson, Michael Beasley, James Moses Black, Ajay Mehta, Eric Podnar, Alisha Boe, Peter Jaymes Jr.

Stáhnout film

Jak tenhle film popsat? Jedině slovy: šílený, bláznivý, střelený a troooošku romantický. Střelený pár se rozhodne vylepšit svou současnou situaci. Přepadnou bohatého maníka a dají se na útěk s penězy. Přítel přijde na to, že tahle dívka není přesně ono (dívka na celý život) a raději si vybere zajatce jako potenciální partnerku. Ta bohužel nečekaně zemře rukou dívky vyznávající Gothic styl... No ono to ani nejde moc dobře popsat. Musíte to prostě vidět :-D.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy