´

Accident Man (2018)

Akční, 2018

Accident Man (2018)Velká Británie, 2018 , 105 min Režie: Jesse V. Johnson Hudba: Scott Adkins Hrají: Ray Park, Ashley Greene, Scott Adkins, Ray Stevenson, Michael Jai White, Nick Moran, David Paymer, Amy Johnston, Perry Benson, Tim Man, Lee Charles, Brittany Ashworth, Marcus Shakesheff, Duncan Casey, Brooke Johnston

Stáhnout film

Příjemný akční film v hlavní roli Scott Adkins. Nájemný zabiják si žije poklidný život, dokud nezabijí jeho bejvalku. Pak se mu zblázní bouchačky a lidi lítaj.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy