´

Asmodexia (2014)

Horor, Drama, 2014

Asmodexia (2014)Španělsko, 2014, 81 min Režie: Marc Carreté Hudba: Marc Carreté Hrají: Mireia Ros, Clàudia Pons, Irene Montalà

Stáhnout film
Pár hororů už jsem viděl, ale tento hodnotím jako slabší. Díval jsem se na něj sám a v noci Úžasný... No šel jsem s klidnou spát.
Hodnotím za 3-.

Eloy je starší muž, ktorý cestuje so svojou pätnásťročnou vnučkou naprieč Španielskom, aby ju zaučil do tajov exorcizmu. Hoci Alba by chcela byť obyčajným dievčaťom s rovnakými záujmami ako jej rovesníčky, Eloy verí, že jej osud spočíva v záchrane nešťastných ľudí, posadnutých samotným diablom. Nakoľko sa súdny deň nezadržateľne blíži, Alba musí nabrať dostatok síl a skúseností, aby bola na záverečný boj s temnými silami dostatočne pripravená. Jej osud sa čoskoro naplní!(*CARNIFEX*)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy