´

Bláznivá dovolená (2015)

Dobrodružný, Komedie, 2015

Bláznivá dovolená (2015)USA, 2015, 96 min Režie: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein Hudba: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein Hrají: Ed Helms, Christina Applegate, Leslie Mann, Chris Hemsworth, Charlie Day, Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Keegan-Michael Key, Elizabeth Gillies, Regina Hall, Skyler Gisondo, Steele Stebbins, Miles Doleac, Kourtney Shales, Hunter Denoyelles, Marie Joelyn, Colin Hanks, Norman Reedus

Stáhnout film
Film Bláznivá dovolená vypráví o dobrodružné cestě rodiny Griswoldové do zábavného parku Walley World. Nebýt jejich usedlého tatínka, tak by žádné dobrodružství nezažili. Projížďka neobvyklým autem (prý z Maďarska), návštěva horkých pramenů (bohužel se koupali v něčem úplně jiném) a v neposlední řadě seznámení s dark polibkem. Nevíte někdo, co to je?
Film je solidní oddechovkou. Jen mě zklamala zkopírovaná scéna, kdy se táta Griswold snaží pomilovat s matinkou na pomezí čtyř států. Bohužel tento nápad mělo mnohem víc lidí. Beru, že nelze vymýšlet pořád něco nového.
Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World.(Freeman Ent.)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy