´

Bufalo de la noche, El (2007)

Psychologický, 2007

Bufalo de la noche, El (2007)Mexiko, 2007, 90 min Režie: Jorge Hernandez Aldana Hudba: Omar Rodriguez-Lopez Hrají: Emilio Echevarría, Irene Azuela, Diego Luna, Fernando Becerril, Verónica Langer

Stáhnout film
Gregorio trpí schizofrenií. Po propuštění z léčebny se setkává se svou přítelkyní Taniou a nejlepším přítelem Manuelem. Postupně odkrývá tajemství vztahů tohoto prokletého trojúhelníku. Manuel zatím netuší, jak krutě se mu vymstí, že nebyl schopen ovládnout vlastní touhy. Divák se spolu s hrdiny propadá do hlubin, odkud není návratu. Avšak ani očekávané rozuzlení nepřináší úlevu. Dnes již známý scenárista Guillermo Arriaga napsal scénář podle svého stejnojmenného románu (na Febiofestu byla také uvedena předchozí adaptace Sladký zápach smrti). Přestože to není tak zamotaný příběh, jako tomu bylo v případě jeho scénářů k 21 gramům nebo Babelu, i tentokrát sleduje chování svých hrdinů v mezních situacích. [Zdroj: Febiofest 2008] (oficiální text distributora)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy