´

Colt 45 (2014)

Akční, Krimi, 2014

Colt 45 (2014)Francie, 2014, 85 min Režie: Fabrice Du Welz Hrají: Ymanol Perset, Gérard Lanvin, Joey Starr, Alice Taglioni, Amr Waked, Simon Abkarian, Richard Sammel, Philippe Nahon, Jo Prestia, Antoine Basler, Philippe Petit, Mathieu Nicourt, Alexandre Brasseur, Salem Kali, Moussa Mansaly, Redouane Behache, Mika Ela Fisher, Denis Braccini

Stáhnout film

Film Colt 45 je solidní koukatelný akční kousek. 22 letý Vincent Miles se dostane mezi elitní střelce, což jej dostane do hledáčku specialistů. Bohužel si jeho talentu všimnou i ne zrovna legální složky a chtějí jej k sobě dostat za každou cenu. Vincent, tak čelí obrovskému nebezpečí, s kterým se musí poprat zcela sám. Uchopí svůj Colt 45 a jde napravit svou chybu, při které se namočil do vdaždy mladíka, který jej napadl. Spousta akce, spousta kulek... Vychutnejte si to!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy