´

Creed (2015)

Drama, Sportovní, 2015

Creed (2015)USA, 2015, 133 min Režie: Ryan Coogler Scénář: Ryan Coogler, Aaron Covington Kamera: Maryse Alberti Hudba: Ludwig Göransson Hrají: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Mauricio Ovalle, Ritchie Coster, Wood Harris, Mark Falvo, Phylicia Rashad, Andre Ward, Tony Bellew, Graham McTavish, Brian Anthony Wilson, Liev Schreiber, Troy Faruk, Claire Bronson, Will Blagrove

Stáhnout film Creed

Pokračování úspěšné série Rocky, kde nastupuje do role profesionálního boxera syn po slavném šampionu Apollu Creed. Rocky Balboa se chlapce ujme a začne jej trénovat. Dokáže vybojovat světový titul a získat dívku svého srdce?

Komentáře rss


icon , Film Creed odpovědět
Online
Jak se vám líbil film Creed? Já jsem spokojenej. Další povedené pokračování mini série Rocky Balboa... ačkoliv v novém podání.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy