´

Demented, The (2013)

Horor, Drama, 2013

Demented, The (2013)USA, 2013, 92 min Režie: Christopher Roosevelt Hudba: Christopher Roosevelt Hrají: Kayla Ewell, Brittney Alger, Sarah Butler, Michael Welch, Richard Kohnke, Chris Ashworth

Stáhnout film
Film The Demented začíná jako každá americká sranda. 3 nadupané páry si jedou společně užít kamsik do luxusně vybaveného baráku. Konec srandy skončí v momentě když se v telefonu ozve otec, který oznámí útok teroristů... no a jak na potvoru bouchne ta podivná bomba zrovna u nich. Náhle se objeví ošklivej šílenej pes, kterého navíc podivně obletují masařky a chybí mu oko. Podaří se jim ho zabít. Ovšem až napodruhé. Pak se najde jeden, co se rozhodne jej vrátit majiteli. Rozhodně to nebyl dobrý nápad. Po cestě uvidí první "zombíky"... Konečně je tu nějaký padlej. Oproti klasickým zombíkům umí rychle běhat a reagují na zvuk...A jak to celé dopadne? Jak jinak než končí pravý horor :-)

Šestica priateľov z Baton Rouge v Louisiane sa rozhodla prežiť víkend u jedného z nich. Spočiatku  to vyzerá, že ich čaká úžasný víkend. Ale to len dovtedy, kým k nim nedorazí chýr o akútnej teroristickej hrozbe. Krátko nato preletí nad ich hlavami akýsi objekt a vybuchne za obzorom. Chvíľku sa nič nedeje, ale to je iba ticho pred búrkou. Pohroma na seba nenechá dlho čakať; obyvatelia neďalekého mestečka sa totiž nakazili smrteľným vírusom a ich kroky vedú smerom k nič netušiacim zábavychtivým dovolenkárom.(beso74)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy