´

Doupě (2014)

Akční, Krimi, 2014

Doupě (2014)Francie / Kanada, 2014, 100 min Režie: Camille Delamarre Hudba: Luc Besson, Bibi Naceri Hrají: Paul Walker, David Belle, RZA, Catalina Denis, Ayisha Issa, Robert Maillet, Carlo Rota, Bruce Ramsay, Marco Bellocchio

Stáhnout film
Blízka budúcnosť, Detroit. Starosta mesta sa usiluje skoncovať s nebezpečnými getami, nazývanými Zakázaná zóna, ktoré má pod kontrolou vodca Tremaine. Strážca zákona Lino mu ide neúprosne po krku. Keď však Tremaine unesie Lolu, jeho bývalú priateľku, rozhodne sa do misie zapojiť policajta v utajení, Damiena. Tremaine sa vyhráža odpálením neutrónovej bomby, ak do 24 hodín nebudú splnené jeho požiadavky. Už nejde len o Lolu, ale o životy všetkých obyvateľov mesta. Obaja policajti sa zúfalo snažia lokalizovať bombu a vyslobodiť Lolu. Netušia však, že v najvyšších kruhoch nepovažujú skazu mesta za príliš veľký problém.(oficiální text distributora)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy