´

Druhý život (2011)

Romantický, 2011

Druhý život (2011)Slovensko, 2011, 45 min (seriál)
Hrají: Branislav Deák, Milena Minichová, Kamil Mikulčík, Elena Podzámska, Tatiana Kulíšková, Kristína Svarinská, Ivan Romančík st., Anna Javorková, Zuzana Porubjaková, Karin Olasová, Pavel Bruchala, Přemysl Boublík, Matúš Krátky, Andrej Hryc, Pavel Višňovský, Marián Slovák...

Stáhnout film

Na základní školu nastupuje nová učitelka Anna Zemanová. Od začátku si padne do oka se svojí žačkou Barborkou. Anna jí připomíná maminku, která před dvěma roky zemřela při autonehodě. Když dívku po škole málem srazí auto a Anna jí doprovodí domů, poprvé se setká s Barborčiným otcem Danielem, úspěšným architektem. Mezi Annou a Danielem to okamžitě zajiskří. Nicméně v Danielově vile se nečekaně objeví atraktivní žena Andrea.

Jako bonus se můžete podívat na trailer jak seriál Druhý život dopadne.

Komentáře rss


, Druhý život odpovědět
avatar
Tak na Voyo apd. či na slovenských serverech.
, download odpovědět
avatar
Jinde to stáhnout nejde?

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy