´

Ekipaž (2016)

Dobrodružný, Drama, 2016

Ekipaž (2016)Rusko, 2016 , 138 min Režie: Nikolaj Lebeděv Hudba: Nikolaj Lebeděv, Alexej Oniščenko, Tichon Korněv Hrají: Vladimir Maškov, Danila Kozlovskij, Katěrina Špica, Agne Grudyte, Sergej Šakurov, Sergej Gazarov, Jelena Jakovleva, Aljona Babenko, Sergej Romanovič, Irina Lačina, Vjačeslav Razběgajev, Vladimir Jaglyč, Vasilij Miščenko, Dmitrij Zolotuchin, Irina Pegova, Arťom Fadějev, Irina Nizina, Alexandra Jakovleva, Nina Usatova, Sergej Serov, Yan Ge, Dmitrij Muljar, Anton Pampušnyj, Oleg Fomin, Michail Krylov, Arťjom Semakin, Stanislav Běljajev, Jurij Ivanov

Stáhnout film

Film The Crew se rusákům opravdu povedl. Hledáte velmi podařené herecké obsazení (holky i kluci si přijdou na své), dobrodružství a adrenalin? Rusáci odvedli perfektní práci a natočili perfektní film o tvrdohlavém avšak talentovaném pilotovi jménem Alexej. Při přírodní katastrově se ocitá upřostřed zničeného letiště. Koho zachránní a koho ne ? Čas neúprosně běží. Nenechte si ujít !

Remake prvního katastrofického filmu vyrobeného v SSSR v roce 1979. Posádka letounu Tu-204SM evakuuje lidi z oblasti, kde je zemětřesení...  Mladý talentovaný pilot Alexej Guščin má stále své zásady, které nehodlá měnit a bojuje tak s prohnilým systémem. Bohužel za svou horkou hlavu a vzdor bude muset nejednou zaplatit. Ztráta milované práce, neshody s otcem a hádky s přítelkyní... Jednoho dne ale dojde na ostrově ke katastrofě. Zemětřesení a vybuchující sopka ohrozí životy lidí. Guščin chce ale pro záchranu lidí riskovat a předvést tak zázraky letecké akrobacie. Bude to jeho poslední let?(LIVINGDEAD)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy