´

Eliminators (2016)

Akční, 2016

Eliminators (2016)USA / Velká Británie, 2016 , 94 min Režie: James Nunn Hudba: Nathan Brookes, Bobby Lee Darby Hrají: Scott Adkins, Wade Barrett, Daniel Caltagirone, Ty Glaser, James Cosmo, Olivia Mace, Mem Ferda, Sean Cronin, Stephen Marcus, Lee Charles, Akie Kotabe, Nick Nevern

Stáhnout film

Já bych to nazval solidní bečkovou akcičkou. Scott Adkins v podání Thomase, který se schovává před dědečkem své dcery. Zní to složitě? Dobře, tak jinak. Thomas měl dítě s Cooperovou dcerou. Cooper je ten zlý, který prodává zbraně, drogy... Pošle na Thomase zabijáka Bishopa aby dokončil, co začal. Ovšem Thomas má velmi tuhý kořínek a ovládá sadu bojových umění.

Thomas (Scott Adkins), bývalý americký federální agent, musí opustit program na ochranu svědků a vystoupit z utajení, když je přepaden jeho byt v Londýně následkem chyby způsobené špatnou adresu. Když akce skončí vícenásobnou vraždou, zprávy o ní v mediích aktivují jeho pronásledovatele a ti posílají do Evropy nebezpečného zabijáka, aby Thomase zabil. Ten se dává na útěk. Když se dostává do ohrožení život jeho dcery, odhodlaný otec musí oba dostat do bezpečí dříve, nežli jej vypátrají lidé, před nimiž se skrýval.(mac000)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy