´

Greater (2016)

Rodinný, Sportovní, 2016

Greater (2016)USA, 2016 , 130 min Režie: David Hunt Hudba: David Hunt, Brian Reindl Hrají: Neal McDonough, Leslie Easterbrook, Michael Parks, Nick Searcy, Quinton Aaron, M.C. Gainey, Fredric Lehne, Texas Battle, Tammy Barr, Josh Emerson, Adam Scarimbolo, Wayne Duvall, Scott Thomson

Stáhnout film

Film Greater - Velký je opravdu velký film. Vypráví skutečný příběh o člověku, který bojoval proto, co věřil. Mé oko nezůstalo na závěr filmu suché. Pokud máte rádi americké fotbal a silný příběh, tak neváhejte!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy