´

Gun Woman (2014)

Fantasy, Akční, 2014

Gun Woman (2014)Japonsko, 2014, 86 min Režie: Kurando Mitsutake Hudba: Kurando Mitsutake Hrají: Asami, Tacuja Nakadai, Lauren Lakis, Nina Kate

Stáhnout film

Milujete fantasy krváky? Tak určitě zhlédněte tento Gun Woman. Z obyčejné ženy se stane stroj na zabíjení. Čeho všeho je schopná, těžko uvěříte!

Komentáře rss


icon , Gun Woman odpovědět
Online
Hodně krutej film! Dávám 4 hvězdičky!

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy