´

Hitman: Agent 47 (2015)

Akční, Krimi, 2015

Hitman: Agent 47 (2015)USA / Německo, 2015, 96 min Režie: Aleksander Bach Scénář: Michael Finch, Skip Woods Kamera: Óttar Guðnason Hudba: Marco Beltrami Hrají: Rupert Friend, Hannah Ware, Zachary Quinto, Ciarán Hinds, Thomas Kretschmann, Jürgen Prochnow, Emilio Rivera, Rolf Kanies, Dan Bakkedahl, Michaela Caspar, Angela Baby, Sebastian Hülk, Johannes Suhm, Jerry Hoffmann, Michael Bornhütter

Stáhnout film

Čekáte pořádnou akční střílečku? Tak film Hitman: Agent 47 je ta pravá volba. Už od začátku uvidíte perfektní kousky nadpřirozeně silného, rychlého a inteligentního agenta 47. V průběhu filmu dojde k drsnému odhalení. Ta dívka, která bere prášky proti úzkosti je ve skutečnosti jeho sestra a dovede též velmi dobré kousky. Jak dopadné jejich souboj s nepřátelskou korporací? Zvítězí sourozenci proti přesile? Na to se určitě podívejte sami. Stojí to za to!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy