´

Interstellar (2014)

Mysteriózní, Sci-fi, 2014

Interstellar (2014)USA / Velká Británie, 2014, 169 min Režie: Christopher Nolan Hudba: Jonathan Nolan, Christopher Nolan Hrají: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Mackenzie Foy, Wes Bentley, David Gyasi, Michael Caine, Casey Affleck, John Lithgow, Ellen Burstyn, Elyes Gabel, Topher Grace, Leah Cairns, David Oyelowo, Bill Irwin, William Devane, Liam Dickinson, Timothée Chalamet, Collette Wolfe

Stáhnout film
Země se zmítá na pokraji hladomoru. Když kdesi na farmě objevuje dcera posledního pilota souřadnice tajemného místa. Spolu s otcem se vydávají na toto místo, kde nachází poslední zoufalí projekt NASA. Najít nové místo pro lidstvo! Otec jako poslední zkušení a bystrý pilot je vybrán do týmu. Hledání nové planety stojí velké oběti... Napínavé drama, které v druhé půlce filmu nabírá nečekaný směr.

Komentáře rss


icon , Interstellar odpovědět
Online
Opravdu si tento film zaslouží ocenění film roku? 1. část filmu super. Ovšem konec mi přijde dost sci-fi. Dávám za 2. 6

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy