´

Jojakdoen dosi (2017)

Akční, Krimi, 2017

Jojakdoen dosi (2017)Jižní Korea, 2017 , 126 min Režie: Kwang-hyeon Park Hudba: Kwang-hyeon Park Hrají: Chang-wook Ji, Eun-kyeong Sim, Jeong-se Oh, Sang-ho Kim, Gi-cheon Kim, Jae-hong Ahn, Min-gyo Kim, Gwi-hwa Choi

Stáhnout film
Musím přiznat, že Jížní Korea natočila, natolik bláznivý film, že se mě nakonec líbil. Akční zápletka neprávem obviněným hráčem videoher až po nečekané objevené jeho týmu... Pokud máte akci zkuste to. Nebudete litovat!


Kwon Yu (Chang-wook Ji) je nezaměstnaný flákač, který celé dny hraje jen videohry. Jednoho dne ho falešně obviní ze znásilnění a vraždy dívky, které předchozí večer přinesl do bytu mobil. Důkazy proti němu jsou však nezvratitelné a Kwon Yua odsoudí. Z vězení se mu ale podaří utéct a na svobodě se se svým herním týmem snaží zjistit, kdo to na něj ušil.(LangiJ)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy