´

Just Before I Go (2014)

Drama, Komedie, 2014

Just Before I Go (2014)USA, 2014, 95 min Režie: Courteney Cox Hudba: David Flebotte Hrají: Seann William Scott, Olivia Thirlby, Kate Walsh, Garret Dillahunt, Kyle Gallner, Rob Riggle, Michaela Watkins, Griffin Gluck, Jack McGee, Ryan Hartwig, Elisha Cuthbert, David Arquette, Parvesh Cheena, Angeline-Rose Troy, Jack Quaid, Missi Pyle, Clancy Brown, Noah Munck, Lily Berlina

Stáhnout film

Film Just Before I Go je opravdu velmi silný a povedený kousek. Obzvláště, když tam hraje Seann Scott (znáte z prci prciček). Film ve zkratce pojedenává o životě Teda, který žije nudný obyčejný život. Ve škole ho šikanuje místní rváč a bohužel i učitelka. Malou nadějí je seznámení s přítelkyní, která mu však pro jeho průměrnost zahne s učitelem na kytaru. Rozhodne se pro sebevraždu, ale nejdříve si chce splnit pomyslný seznam a vyrovnat se s lidmi, kteří mu tolik ublížili.
Přijíždí do města, kde se narodil a zde jeho život nabírá vzrušující nový směr.
Film hodnotím za 2. Moc dobrá komedie natřená na napínavé drama.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy