´

Kung Fu zabiják (2014)

Akční, Thriller, 2014

Kung Fu zabiják (2014)Čína / Hong Kong, 2014 , 100 min Režie: Teddy Chan Hudba: Ho-Leung Lau, Tin-Shu Mak Hrají: Donnie Yen, Baoqiang Wang, Michelle Bai, Charlie Yeung, William Chan, Alex Chung-Sun Fong, David Chiang, Lan-Xin Zhang, Kang Yu, Hoi Mang, Raymond Chow, Kwok-Ming Cheung, Chi-ping Cheung, Yung-cheung Chang, Bun Yuen, Apple Chau, Man-chun Wong, Yuk-keung Kwok, Tai-wo Tang, Man-kee Yiu, Wai-fai Wong, Mei-shing Chow, Cheung-Yan Yuen, Wai-nam So, Tony Siu-Hung Leung, Wai-cheuk Szeto, Deep Ng, Derek Chi-Kin Kwok, Bruce Law

Stáhnout film
Mistr bojových umění a policejní instruktor kung-fu Hahou Mo (Donnie Yen) nechtěně zabije při souboji svého protivníka a je odsouzen na 5 let do vězení. Po 3 letech však někdo začne v Hongkongu zabíjet jiné Mistry a Hahou Mo nabídne policii, že jim pomůže vraha dopadnout, pokud ho z vězení propustí. Začíná tak hon na zločince, který ovládá nejrůznější styly boje beze zbraně i se zbraněmi, a postupně vychází najevo, že vše nebude tak jednoduché a průzračné, jak se na začátku zdálo.(Tamten)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy