´

Laggies (2014)

Komedie, Romantický, 2014

Laggies (2014)USA, 2014, 100 min Režie: Lynn Shelton Hudba: Andrea Seigel Hrají: Chloë Grace Moretz, Keira Knightley, Sam Rockwell, Tiya Sircar, Ellie Kemper, Gretchen Mol, Mark Webber, Kaitlyn Dever, Daniel Zovatto

Stáhnout film

Ačkoliv nepatřím mezi fanoušky Keiry Knightley, tak tenhle filmeček měl svoje kouzlo. Třicetiletá Megan má problémy s životem a lidmi okolo ní. Jednoho dne se ocitá na svatbě se svým přítelem který ji chce požádat o ruku, navíc zjišťuje že její otec podvádí její mámu. Při útěku ze svatby se seznamuje se středoškolačkou Anniky. Postupem času se stávají kamarádky a aby získala čas schová se před svým snoubencem u ní. Tam poznává Anničina otce Craiga, do kterého se postupem času zamiluje. Co čert nechce, potkává svoji přítelkyni ze svatby, která jí promluví k srdci. Vrací se ke svému snoubenci a jedou na letiště aby odletěli do Las Vegas. Na poslední chvíli poslechne své srdce a vrátí se zpátky za svou novou láskou.
Hodnocení: 2.

28-ročná Megan (Keira Knightley) má zamestnanie, ktoré nie je primerané jej vysokoškolskému vzdelaniu, a prechádza urputnou krízou poškolského veku. Je vhodená do života dospelých, bez kariéry, motivácie či plánov o svojej budúcnosti, a tak pohodlne zostáva v úzadí, zatiaľ čo jej priatelia dosahujú rôzne míľniky a oslavujú nové a nové úspechy. Keď ju jej stredoškolská láska Anthony (Mark Webber) požiada o ruku, Megan spanikári, no naskytne sa jej nečakaná príležitosť na útek. Na týždeň sa skryje v dome jej novej kamarátky, šestnásťročnej Anniky (Chloë Grace Moretz), a jej životom unaveného slobodného otca Craiga (Sam Rockwell)...(figliar)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy