´

Million Dollar Arm (2014)

Drama, Sportovní, 2014

Million Dollar Arm (2014)USA, 2014, 124 min Režie: Craig Gillespie Hudba: Thomas McCarthy Hrají: Lake Bell, Jon Hamm, Bill Paxton, Alan Arkin, Aasif Mandvi, Darshan Jariwala, Suraj Sharma, Al Sapienza, Tzi Ma, Madhur Mittal, Gregory Alan Williams, Gabriela Fraile, Autumn Dial, Shane Callahan

Stáhnout film
Baví Vás sledovat filmy, které mají duši? Já jsem po dlouhé době opět nějaký našel. Jmenuj se Million Dollar Arm. Vypráví o agentovi JB, který hledá potenciální talenty pro baseball. Čirou náhodou jej napadne Indie, kde narazí na dva kluky, kteří v životě neviděli baseball. Oni, dva kluci ze slumu, tak získají obrovskou šanci jak se dostat z bídy a hladu. Nejdříve to nevypadá příliš nadějně... ovšem důvěra, láska a podpora udělají moc! Na druhý pokus se jim podaří přesvědčit investory i tým a splní se jejich největší sny! Film byl natočen podle skutečné události a má rozhodně koule! Vychutnejte si tento kousek se svými kamarády, protože to za to stojí!

Kedysi úspešný športový agent J.B. Bernstein (Jon Hamm) a jeho partner Aash (Aasif Mandvi) boli vytlačení z brandže konkurenciou a ak neprídu so zaručeným receptom na úspech, budú musieť čoskoro ukončiť svoju činnosť. J.B. dostane pri pozeraní kriketu v televízii originálny nápad, ako získať dobrých hráčov bejzbalu. Rozhodne sa pripraviť reality šou s názvom Miliónová ruka za účelom nájsť v krajine talentovaných kriketových hráčov, ktorí nadhadzujú najrýchlejšie a najkvalitnejšie. Spomedzi 40 tisíc súťažiacich v šou vyhrajú Rink Singh (Suraj Sharma) a Dinesh Patel (Madhur Mittal). Problémom tejto dvojice je, že je pre nich hra nielen sama o sebe ťažko zvládnuteľná, ale neľahký život v Spojených štátoch ich situáciu ďalej komplikuje. Kým sa Rink a Dinesh učia jemné detaily bejzbalu a americkej kultúry, aj J.B sa od nich veľa dozvie, najmä o význame tímovej práce a odhodlania. To, čo sa začalo ako čisto komerčná záležitosť, donúti J.B.-ho pochopiť význam toho, čo si nikdy predtým nevšímal - rodiny.(PATWIST)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy