´

Mugen no džúnin (2017)

Akční, Historický, 2017

Mugen no džúnin (2017)Japonsko / Velká Británie, 2017 , 140 min Režie: Takaši Miike Hudba: Hiroaki Samura (komiks) Hrají: Takuja Kimura, Hana Sugisaki, Fukuši Sóta, Hajato Ičihara, Erika Toda, Ebizó Ičikawa, Min Tanaka, Cutomu Jamazaki, Čiaki Kurijama, Kazuki Kitamura, Šinnosuke Micušima, Jóko Jamamoto, Ken Kaneko

Stáhnout film
Japonská verze masakru motorovou pilou. Promiňte tedy samurajským mečem.
Pokud Vám nevadí pohled na hodně krve, spousty krve, tak hurá na to. Film Mugen no džúnin je to ono pro nudný večer.
Mandži je samuraj, který byl proklet nesmrtelností – zabít jej může jen velmi vzácný jed. Mandži je také vrah sta lidí. A zrovna jeho se rozhodne vyhledá Rin, jejíž rodiče byli brutálně zavražděni. Chce, aby jí pomohl na cestě za pomstou proti klanu bojovníků, jejichž umění a často i krutost překonává meze normálních bytostí. Mandži souhlasí, neboť touží odčinit hříchy minulosti: za jednoho dobrého člověka, co zabil, musí totiž, aby hřích splatil, zabít sto zlých.(Zíza)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy