´

Můj slepý bratr (2016)

Komedie, Romantický, 2016

Můj slepý bratr (2016)USA, 2016 , 90 min Režie: Sophie Goodhart Hudba: Sophie Goodhart Hrají: Jenny Slate, Adam Scott, Zoe Kazan, Nick Kroll, Heidi Lewandowski, Charlie Hewson, Branislav R. Tatalovic

Stáhnout film
Rozhodně si nenechte ujít film Můj slepý bratr. Dobrodružná romantická komedie, která Vám zcela určitě zpříjemní nudný víkendový večer a případně Vaši partnerku naladí na divokou noc.


Robbie (Adam Scott) je slepý atletický přeborník a místní sportovní hrdina. Všichni ostatní ho slepě zbožňují a považují ho za člověka, který by v životě neudělal nic špatného. Jeho nenápadný bratr Bill (Nick Kroll) však ví, že je Robbie ve skutečnosti nevrlý a arogantní. Přesto s ním ale každé ráno běhá maraton a nikdy ani nepípne, že se mu nedostává stejného uznání. Když se mu podaří zabodovat u okouzlující ženy (Jenny Slate), doufá, že karma snad konečně začala fungovat – dokud mu však jeho bratr nepředstaví svou vlastní novou milenku (ta samá Jenny Slate). Bill se musí teď rozhodnout, jestli opět ustoupí na druhou kolej, nebo se konečně svému slepému bratrovi postaví.(HBO Europe)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy