´

Planeta singli (2016)

Komedie, Romantický, 2016

Planeta singli (2016) Režie: Mitja Okorn Scénář: Mitja Okorn Kamera: Tomasz Madejski Hudba: Łukasz Targosz Hrají: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Ewa Błaszczyk, Danuta Stenka, Katarzyna Bujakiewicz, Maciej Makowski, Dobromir Dymecki, Marek Kossakowski, Bartłomiej Firlet, Mateusz Janicki, Pawel Domagala, Kuba Henriksen, Michał Czernecki

Stáhnout film

Tak to mě podržte. Poláci umí točit komedie. Tento film nominuji na sobotní koukačku. Jak se jmenuje? Planeta Singli. Vypráví příběh neštastné, nemilované učitelky Ania hudebky (pod těmi brýlemi je vážně sexy), která hledá svou první lásku přes seznamku. Trochu mě to připomíná aplikaci Tinder. Místo toho je její název PlanetaSingli. Když stále čeká až se dostaví potenciální partner...tak si toho všimne moderátor Tomek, kterému hned docvakne o co jde. Samozřejmě, že jejich setkání okamžitě zařadí do své show, která má velký úspěch. Ředitelka televize okamžite posouvá jeho vysílání do hlavního času a chce aby jejich spolupráce pokračovala. Avšak ta kategoricky odmítá, alespoň do doby, než se ozví o jistých výhodách. S kamarádkou tedy hledá dalšího adepta pomocí appky, kde objeví manžela její kamarádky. Zde nabírá film nový směr.

Ania (Agnieszka Więdłocha) je mladá romantická, ale nepříliš sebejistá učitelka, která hledá ideálního partnera na internetových seznamkách. Shodou okolností večer na Valentýna potkává moderátora Tomka (Maciej Stuhr), který moderuje populární, ale kontroverzní talkshow. Tomek obdivuje její nenapravitelný romantismus a navrhne jí, aby se stala hrdinkou jeho show - ona si bude domlouvat rande přes internet a on ve svém programu ukáže skutečnou tvář mužů flirtujících na síti a současně naivitu žen hledajících tam svůj ideál. Bláznivá rande Ani se rychle stanou velkým hitem. Avšak jednoho dne se Ania nečekaně setká s ideálním mužem - Antonym (Michael Czernecki). Tomek je nucen svojí arogantní šéfovou (Ewa Blaszczyk) držet sledovanost programu, proto se mu Ani zamilovanost (Ania má s Tomkem dohodu, že pokud se zamiluje, z programu odejde) vůbec nehodí, ale je to pouze snížená sledovanost, co Tomkovi vadí, nebo je za tím i něco jiného?(kamals)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy