´

Remember Sunday (2013)

Drama, Romantický, 2013

Remember Sunday (2013)USA, 2013, 96 min Režie: Jeff Bleckner Hudba: Barry Morrow Hrají: Zachary Levi, Alexis Bledel, Merritt Wever, Barry Shabaka Henley, Valerie Azlynn, Jerry Adler, Dana Gourrier, Larisa Oleynik, James DuMont, Griff Furst, Richard Topol, Michelle DeVito

Stáhnout film
Vzpomínáte si na film 50krát a stále poprvé s Drew Barrymore a Adamem Sandlerem ? Film Remember Sunday je podobný, ale 50krát romantičtější. Hlavním hrdinou je muž Gus, který trpí ztrátou krátkodobé paměti. Ne, není ze Samotářů (je to takové orchestrionální, co to je ? Státní hymna vole :-). Náhodou se seznámí se servírkou Molly a zamilují se do sebe. Ovšem jeho zdravotní stav jim přináší nejednu komplikaci. Jak to celé skončí? Nebojte se neznámého hereckého obsazení. Doporučuji, vzít svoji milovanou polovičku a podívat se na to. Já hodnotím jednoznačně 1!
PS: V momentě jak jsou ve zlatnictví... vyhrkli mě slzy, ale nikomu to neříkejte.

Osamelá čašníčka Molly stretne muža svojich snov. Príťažlivý a nepredvídateľný klenotník Gus by konečne mohol byť jej Princom na bielom koni. Čím lepšie Molly spoznáva Gusa, tým väčšmi ju zaujíma a priťahuje. Je však priveľmi záhadný a väčšinu času roztržitý. Čo v skutočnosti Gus pred Molly skrýva? Čo sa skrýva za jeho maskou, ktorú večne nosí? Pravda je v skutočnosti taká, že Gus trpí mozgovou aneuryzmou. Jeho krátkodobá pamäť nefunguje, a preto sa každý deň budí do toho istého dňa. Každý deň je preňho novým dobrodružstvom, výzvou a šancou začať odznova. Keď sa deň čo deň vyberá do kaviarne, v ktorej Molly pracuje, márne sa snaží spomenúť si, kto vlastne je tá sympatická čašníčka. Napriek tomu, že si ju nepamätá, sa do nej každý deň zamiluje znova a znova.(oficiální text distributora)

Komentáře rss


icon , Rory Gilmore odpovědět
Online
Omlouvám se, tak Molly není zase , tak neznámá :-). Hrála v seriálu Gilmorova děvčata. Já si říkal, že odněkud ji znám 10

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy