´

Restraint (2008)

Drama, Thriller, 2008

Restraint (2008)Austrálie, 2008, 94 min Režie: David Denneen Hudba: Simon Duggan Hrají: Travis Fimmel, Stephen Moyer, Teresa Palmer, Alyssa McClelland

Stáhnout film
Ron (Travis Fimmel) a Dale (Teresa Palmer) tvoria pár na úteku. Dale je sebavedomá, dobre vyzerajúca striptérka a Ron je darebák, ktorý sa pokúsil vyriešiť ich spoločné problémy zastrelením Daleinho šéfa, ktorého mŕtvolu prevážajú v kufri auta. Túto nezvyčajnú batožinu si všimne zamestnanec benzínovej pumpy a Ron je nútený ho zastreliť. Ron a Dale vedia, že musia zísť z cesty a nájsť si úkryt. Nevedia však, že sa ukryjú v dome, ktorého majiteľ je ľahkou korisťou. Andrew (Stephen Moyer) žije sám a nikdy nevychádza z domu. Trpí totiž agorafóbiou.(Dubro)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy