´

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Dobrodružný, Western, 2015

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)USA, 2015, 156 min Režie: Alejandro González Iñárritu Hudba: Michael Punke (kniha) Hrají: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter, Forrest Goodluck, Paul Anderson, Kristoffer Joner, Joshua Burge, Duane Howard, Melaw Nakehk'o, Arthur Redcloud, Robert Moloney, Lukas Haas, Brendan Fletcher, Tyson Wood, McCaleb Burnett, Vincent Leclerc, Grace Dove, Javier Botet, Brad Carter

Stáhnout film
Upřímně - film Revenant mě vůbec nenadchl. Film vypráví o životě lovců kožešin, kteří skončí povraždění naštvanými indiány. Jen desítka se jich zachrání a utíká zpátky kdo civilizace. Život jim zkomplikuje, když jejich hlavního a nejzkušenějšího dobrodruha Leonarda DiCapria ošklivě zraní medvěd. Vzhledem k jejich špatné situaci ho ponechají osudu. Zabijí jeho syna... Hlavní hrdina v sobě objeví dosud skrytou sílu a hledá šanci k odplatě... Zbytek filmu je poměrně bez dialogů - ideální pro nepřítele titulků :-). Menší vyzdvihované a těžko uvěřitelné - opravdu přespal v dutině břišní mrtvého koně. Pak již film, alespoń pro mě ztrácí svou jiskru a je poměrně nudný. Pokud se mohu osmělit s hodnocením, tak dávám za tři.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy