´

Right Kind of Wrong, The (2013)

Komedie, Romantický, 2013

Right Kind of Wrong, The (2013)Kanada, 2013, 97 min Režie: Jeremiah S. Chechik Hudba: Rachel Portman Hrají: Ryan Kwanten, Will Sasso, Catherine O'Hara, Sara Canning, Kristen Hager, Ryan McPartlin, Jennifer Baxter, Raoul Bhaneja, Barb Mitchell, James A. Woods, Andrea Štefančíková, Maria Menounos

Stáhnout film
Hledáte romantickou komedii na večer? Tohle je ta pravá pecka, která příjemně naladí Vašeho partnera na večer. Nenechte si ujít film Right Kind of Wrong, The, protože tenhle film má koule. Kdo z Vás by zkusil sbalit holku po její svatbě? A ten konec, ten konec to je sladká tečka.
Leo Palamino (Ryan Kwanten) zasvätil celý svoj život nedosiahnuteľným snom. Aspoň to si o ňom myslí jeho bývalá manželka Julie (Kristen Hager). Známy bloger, ktorý nikdy neprerazil v spisovateľskej kariére, je však typ človeka, ktorý nikdy nedá na svojich kritikov a skrýva v sebe nenapraviteľnú dušu romantika, idealistu a rojka. Jedného pekného dňa stretne dievča svojich „nedosiahnuteľných" snov, Colette (Sara Canning). Problémom je, že Colette sa v deň, kedy ju Leo po prvýkrát uvidí, práve vydáva. Muž sa preto rozhodne celému svetu ukázať, že je správne byť osobou známou práve preto, že nespĺňa očakávania, ktoré sa na ňu kladú.(Incantator)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy