´

Security (2017)

Akční, Thriller, 2017

Security (2017)USA, 2017 , 87 min Režie: Alain Desrochers Hudba: Tony Mosher, John Sullivan Hrají: Antonio Banderas, Ben Kingsley, Liam McIntyre, Chad Lindberg, Gabriella Wright, Cung Le, Bashar Rahal, Jiro Wang, Yana Marinova

Stáhnout film

Ano, film Security má slabší potenciál, ale přesto mě zaujal. Herce Antonia Banderase se mě nejvíc dostal pod kůži ve filmu Vikingové. Tuto roli zahrál na svůj věk pěkně. Pokud máte chuť na akční kousek, tak jej vyzkoušejte. Film pojednává o nezaměstnaném kapitánovi, který přijme práci securiťáka ve velkém obchoďáku. Shodou náhod se nedaleko vybourá kolona v programu ochranu svědků. Přeživši svědek, se dostane do obchoďáku a v něm začíná boj o život, když jej okupují profesionální zabijáci.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy