´

Spartacus - Wrath of the Gods (seriál) (2012)

Akční, Drama, 2012

Spartacus - Wrath of the Gods (seriál) (2012)2012, 54 minut, (seriál)
Režie: Rick Jacobson, Michael Hurst, Jesse Warn Hudba: Joseph LoDuca
Hrají: Liam McIntyre, Viva Bianca, Nick E Tarabay, Katrina Law, Craig Parker, Lucy Lawless, Dustin Clare, Peter Mensah, Manu Bennett, Hanna Mangan Lawrence, Tom Hobbs, Dan Feuerriegel, Cynthia Addai-Robinson...

Stáhnout film

Spartakus prchá se svými druhy na horu, aby unikl římské přesile. Dokáže znovu oživit morálku, aby se dokázal postavit přesile Glaberových mužů?

Čeká nás poslední nejnapínavější díl této série. Na další pokračování si budeme muset počkat do ledna 2013.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy