´

Šprti na tahu (2016)

Komedie, 2016

Šprti na tahu (2016)USA, 2016 , 86 min Režie: Chris McCoy Hudba: Chris McCoy Hrají: Ashley Judd, Zoey Deutch, Julia Garner, Demian Bichir, Nicholas Braun, Kevin Chapman, Dayo Okeniyi, Mateo Arias, Israel Broussard, Stephanie Fantauzzi, Tasie Lawrence, Kelly Pendygraft, Ariana DeFusco, Remington Keyes

Stáhnout film

Dámy a pánové, nudíte se? Tak se podívejte na film Šprti na tahu. Příběh vypráví o čtveřici kamarádů, kteří jsou vyložení šprti. Nebaví se, mají svůj inteligentní humor. Až najednou když si uvědomí, že je čekají poslední společné prázdniny, tak si chtějí pořádně užít. Každý má jiné potřeby. Jeden se stane prostitutem, druhý odhaluje tajemství Bruce Lee pod vlivem drog, apd... Pokud hledáte oddechovou komedii, tak je to ta pravá volba. 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy