´

Superman/Batman: Apokalypsa

Akční, Animovaný, 2010

Superman/Batman: ApokalypsaSuperman/Batman: Apocalypse
USA, 2010, 78 min
Režie: Lauren Montgomery
Hrají: Summer Glau, Edward Asner, Andre Braugher, Tim Daly, Kevin Conroy, Tara Strong

Stáhnout film

Do jazera v Gotham City dopadne z nočnej oblohy teleso neznámeho pôvodu. Z ďalekého vesmíru so sebou prináša dezorientované dievča oplývajúce superschopnosťami.
Náštevníčka neovládajúca svoje schopnosti začína v meste páchať značné škody. V tom momente zasahuje Batman, ktorému sa ju podarí chytiť a následne podrobiť výskumu. Čoskoro sa dozvedáme totožnosť, pôvod neznámej dievčiny a tiež fakt, že je jedinou žijúcou príbuznou Supermana, ktorý ju okamžite berie pod ochranné krídla.
Vďaka Supermanovej pomoci si Kara Zor-El rýchlo zvyká na pozemský spôsob života. Dozvedá sa tiež o dvojakom živote, aký vedú superhrdinovia na Zemi a ich úlohe chrániť ľudstvo. Tento spôsob života odmieta s tým, že chce byť len obyčajné dievča. V tom jej však bráni Batman, ktorý ju považuje za nebezpečnú, a napriek Supermanovmu nesúhlasu ju zveruje do rúk Amazoniek.
Pod ich dohľadom sa pri výcviku Kara zdokonaľuje v používaní svojich schopností a postupne odkrýva ich obrovský potenciál. Karu však unesie Darkseid, temný lord z Apokalypsy, a chystá sa ju použiť na svoj prospech. Superman a Batman tak musia spojiť sily a vydať sa na Apokalypsu, aby Karu zachránili.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy