´

The Art of Self-Defense (2019)

Komedie, Krimi, 2019

The Art of Self-Defense (2019)USA, 2019 , 104 min Režie: Riley Stearns Hudba: Riley Stearns Hrají: Jesse Eisenberg, Alessandro Nivola, Imogen Poots, Steve Terada, Phillip Andre Botello, Leland Orser, Jason Burkey, Josh Fadem, David Zellner

Stáhnout film
Utlačovaný, zakřiknutý muž je přepaden. V ten moment se v něm cosi zlomí a chce změnu. Buchačku a nebo... karate. Karate mu postupně zvedá jeho maličké sebevědomí... ovšem zjišťuje jednu nemilou skutečnost, která ho donutí k razantní proměně. 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy