´

The Perfect Date (2019)

Komedie, Romantický, 2019

The Perfect Date (2019)USA, 2019 , 89 min Režie: Chris Nelson Hudba: Steve Bloom, Randall Green Hrají: Noah Centineo, Laura Marano, Camila Mendes, Matt Walsh, Joe Chrest, Wayne Pére, Odiseas Georgiadis, Carrie Lazar, Alexander Biglane, Blaine Kern III, Zak Steiner, Jared Bankens

Stáhnout film

Nenechte si ujít tuhle romantickou komedii. Pobavila a úplně jsem se v tom viděl. Ach ta školní láska, nebylo to krásné?
Ukládám si moto: Bez vize se stáváme průměrnými, ale mě zajímá výjmečnost.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy