´

What If

Komedie, Romantický, 2013

What IfIrsko / Kanada, 2013, 102 min Režie: Michael Dowse Hudba: Elan Mastai Hrají: Daniel Radcliffe, Zoe Kazan, Rafe Spall, Amanda Crew, Megan Park, Adam Driver, Meghan Heffern, Jemima Rooper, Jonathan Cherry, Jordan Hayes, Mackenzie Davis, Vanessa Matsui, Sarah Gadon, Tommie-Amber Pirie, Oona Chaplin, Rebecca Northan, Lucius Hoyos

Stáhnout film
Hledáte na večer romantickou komedii? Film What If je to právé pro Vás! Opravdu zábavný příběh mladého ztroskotance a mladé dívky, který je svede dohromady. Pohodová, nenucená oddychová komedie. Doporučuji a dávám za 2.

F Word ("F" = "friends) je film o přátelství Chantry a Wallace, kteří se potkají a zamilují se do sebe. Problém je, že Chantry má přítele a Wallace si neví rady, jak vyjádřit své city, aniž by zničil jejich vzájemný vztah. Pro Wallace se věci ještě zhorší, když Chantryin přítel odjede pracovně do Paříže a oni dva spolu tráví ještě více času. Ona je zásadová, a nechce svému příteli ublížit. Vyvstává tak notoricky známá otázka - mohou být muž a žena pouze přátelé? (zdroj: fandimefilmu.cz)(Neffy)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy