´

Wild Card (2015)

Akční, Krimi, 2015

Wild Card (2015)USA, 2015, 92 min Režie: Simon West Hudba: William Goldman (kniha) Hrají: Jason Statham, Michael Angarano, Dominik García-Lorido, Hope Davis, Milo Ventimiglia, Max Casella, Stanley Tucci, Jason Alexander, Sofía Vergara, Anne Heche, Lauren Mary Kim

Stáhnout film
Máš rád filmy s hercem Jasonem Stathamem? Wild Card je celý o něm a věřte - akčními scénami se rozhodně nešetří. Bývalý voják Nick Wild si přivydělává, jak může. Avšak díky jeho poctivosti a věrnostik  přátelům smrdí penězi. Jednoho dne požádá kamarádka Nicka o pomoc, vyrovnat se synem italského bosse. Po této akci přijde k hromádce peněz, která mu jak čekal, štěstí nepřinese. Roztáčí se kolotoč boje o přežití, naštěstí má velmi rychlé a tvrdé pěsti.
Film je příjemná akční perlička, která stojí za zhlédnutí. Dávám za 2.

Nick Wild (Jason Statham) je bodyguard v Las Vegas so smrtiacimi profesionálnymi zručnosťami, no taktiež s osobnými problémami s hazardom. Keď jeho priateľku zbije sadistický kriminálnik, Nick vracia úder. Zisťuje však, že má do činenia so synom vplyvného bossa mafie. Čoskoro sa ponorí do podsvetia, pričom ho prenasledujú vymáhači a hľadá i mafia. Potom, čo zvýšil svoje stávky, má Nick poslednú hru na to, aby si naklonil šťastenu na svoju stranu. Tentoraz pôjde o hru na všetko alebo nič.(Oblak)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy