´

Wish You Were Here (2012)

Drama, Mysteriózní, 2012

Wish You Were Here (2012)Austrálie, 2012, 93 min Režie: Kieran Darcy-Smith Hudba: Kieran Darcy-Smith, Felicity Price Hrají: Felicity Price, Joel Edgerton, Teresa Palmer, Wayne Blair, Antony Starr

Stáhnout film
Na bezstarostných prázdninách v jihovýchodní Asii se ztratí čtyři přátelé. Jen tři se vrátí zpátky. Dave a Alice se navrátí domů k rodině zoufalí kvůli záhadnému zmizení Jeremyho, a když nedlouho potom přijde Alicina sestra Steph, vyjde najevo špinavé tajemství o noci, kdy se její přítel začal pohřešovat. Kdo mezi nimi zná pravdu o té osudné noci?(Fevas)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy