´

Železná srdce (2014)

Akční, Válečný, 2014

Železná srdce (2014)USA, 2014, 135 min Režie: David Ayer Hudba: David Ayer Hrají: Brad Pitt, Logan Lerman, Shia LaBeouf, Jon Bernthal, Scott Eastwood, Jason Isaacs, Michael Peña, Jim Parrack, Brad William Henke, Lee Asquith-Coe, Mark Badham, Kevin Vance, Alicia von Rittberg, Christina Ulfsparre, Anamaria Marinca, Eugenia Kuzmina

Stáhnout film
Právě je duben roku 1945. Německá armáda je na konci svých sil. Hitler povolává do svých linií ženy a dokonce i děti. Spojenci se snaží ukončit válku, co nejdříve. Ovšem technologická výhoda německých vojsk působí obrovské škody. Do děje filmu nastupuje tanková jednotka pod vedením seržanta Warddady. Pomocí svého tanku Sherman a pětičlenné posádky se snaží obrátit vývoj bitvy a minimalizovat škody na svých lidech. Závěr filmu je krásná ukázka hrdinské oběti celé posádky! Rozhodně si nenechte ujít!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy