´

Zombeavers (2014)

Horor, Komedie, 2014

Zombeavers (2014)USA, 2014, 77 min Režie: Jordan Rubin Hudba: Jordan Rubin Hrají: Bill Burr, Rachel Melvin, Hutch Dano, Jake Weary, Rex Linn, Brent Briscoe, Robert R. Shafer, Lexi Atkins, Cortney Palm

Stáhnout film
Vsadím se, že toho jelena nevidíš..., ale vidím... Dobře neviděl jsem ho... střeva padající dolů z auta. Tří rajcovní kočičky v mini kraťáskách jedou na výlet. A začne to. Opalovačka nahoře bez. Všechno vypadá skvěle než se objeví nasranej bobr, který naštěstí rychle ?skoná? baseballovou pálkou. Pak započne krutá pomsta...Spapanej pejsek, ukousnutá noha...Za vším stojí zombiebobr!... Až to zkouknete pochopíte... Vidíš tu holku?... Příjemné koukání!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

TOP dárek pro vás

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy