´

Zombies (2017)

Horor, Akční, 2017

Zombies (2017)USA, 2017 , 84 min Režie: Hamid Torabpour Hudba: Hamid Torabpour Hrají: Tony Todd, Steven Luke, Raina Hein, Aaron Courteau

Stáhnout film
Mnohými zatracovaný, ale mnou ohodnocený jako průměrný béčkovej akční kousek. Komu je film Zombies určenej? Všem komu se líbí seriál Walking Dead. Partička lidí se snaží protloukat a bojovat se zombíky.
Skupina odvážnych mužov sa po vypuknutí apokalypsy snaží zachrániť čo najviac tých, ktorým sa podarilo prežiť. Boje so zombie monštrami si však denne vyberajú krutú daň a každý z nich sa postupne naučí, že nie je možné zachrániť úplne všetkých.(Marceloo)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejnovější články

Reklama

Chcete začít vydělávat peníze a být nezávislí? Neváhej už ani minutu!

Přidejte se

Upozornění!

Žádný z umístěných souborů na tomto portále (filmy, seriály, hudba...) se nenachází na serveru, na kterém hostují tyto stránky. Tyto soubory nejsou umístěny ani na serveru, který vlastním. Umístěny zde jsou jen tzv. linky (embed, vložený html kód) na tyto soubory, sloužící pouze jako důkaz protiprávního jednání, kterého se dopouštějí hostingy, které vědomě poskytují na svém serveru nelegální obsah, čímž porušují platné zákony ČR. Tyto soubory můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu si chcete vyrobit pouze jednu kopii pro svou osobní potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosím, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR!

Online filmy